Lamela hesht “Santiago Bernabeun”

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Sevilla ka arritur ta barazoi rezultatin ndaj Real Madridin në sfidën që po zhvillohet në Santiago Bernabeu, shkuarn Demokracia.com.

Ka qenë Lamela që ka shënuar në minutën e 54-të për ta barazuar rezultatin në 1:1 në një sfidë shumë të fortë që po luhet në Madrid. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-