Opoja.net

LDK feston në Dragash, të bindur se do të fitojnë edhe në balotazh (Video)

Lajme Opoja
LDK feston në Dragash, të bindur se do të fitojnë edhe në balotazh (Video)

Edhe pse kjo parti pritet që në balotazh të shkojë me Partinë Demokratike të Kosovës, Lidhja Demokratike e Kosovës, përkatësisht simpatizantët e saj kanë festuar fitoren e tyre në Komunën e Dragashit.

Sipas Demokracia në Veprim, LDK ka dalë fituese me rreth 35,26, e përcjellë nga PDK me 32,29 për qind.

“Kjo është fitorja e dytë, pas zgjedhjeve parlamentare. E treta e vërteta është në nëntor”, u ka thënë kandidati i kësaj partie, Selim Kryeziu, simpatizantëve të LDK-së.

Sot, vranët dhe reshje të dobëta bore

Merlinda Guraj

Kompania “Meka Halal Food” ekzekuton rrogën e 14-të për punëtorët

Opoja.net

Shkeljet në tenderin e Komunës së Dragashit për ambulancë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net