LDK fiton Dragashin pas numërimit të votave të Diasporës

Opoja.net Opoja.net Opoja

LDK e ka fituar komunën e Dragashit pas numërimit të votave me postë, respektivisht të atyre të Diasporës.
Këtë e konfirmoi zyrtari i LDK-së nga kjo komunë Faton Ramadani, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, përcjell GazetaBlic.

Duke publikuar një foto me kandidatin e LDK-së, Bexhet Xheladini, ia ka bashkangjitur përshkrimin: Fitore, teksa në fund fare falenderoi edhe diasporën opojane.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-