Lewandowski fiton çmimin “Gerd Mueller”

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Robert Lewandowski ka fituar çmimin “Gerd Mueller”.

Ky çmim ndahet për golashënuesin më të mirë të edicionit.

Për herë të parë çmimin e mban emrin e legjendës gjermane, Gerd Mueller.

Lewa është shprehur i lumtur për çmimin.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-