Opoja.net

Lewandowski shpallet “Lojtari i Artë”, fiton garën me Messin e Jorginhon

Robert Lewandowski e ka fituar çmimin “Ylli i Artë” për vitin 2021.

Sulmuesi polak i Bayern Munichut e ka fituar këtë çmimin nga gazeta italiane, Tuttosport.

137

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Lewandowski në garë për çmimin në fjalë ka mundur yllin e PSG-së, Lionel Messin dhe mesfushorin italian të Chelseas, Jorginhon.

33-vjeçari është njëri nga kandidatët për të fituar edhe “Topin e Artë”.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto