Liga e Kampionëve, plot befasi në ekipin e javës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Me mbylljen e ndeshjeve të fundit të grupeve është zgjedhur edhe formacioni i javës në Ligën e Kampionëve, ku nuk mungojnë befasitë.

Pas këtyre takimeve, Liga e Kampionëve ka hapur si gjithmonë votimin, ku me votat e tifozëve është zgjedhur edhe formacioni më i mirë i javës.

Megjithatë, befasia e madhe e këtij rreshtimi 3-4-3 është se ka shumë sulmues në formacion.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-