Liverpool mbetet larg kreut, Manchester City triumfon

Opoja.net Opoja.net Sport

Liverpool është mposhtur në ndeshjen e zhvilluar kundër Manchester Cityt, me rezultat 1:4, shkruan Sinjali Sport.

Dy gola për Cityn i shënoi Gundogan, në minutën e 49-të dhe 73-të kurse dy gola tjerë i shënuan Sterling dhe Foden.

Kurse, golin e vetëm për Liverpoolin e shënoi Salah, në minutën e 63-të nga penalltia.

Me këtë fitore City mbetet në pozitën e parë, me 50 pikë të grumbulluara kurse Liverpool në pozitën e 4-të, me 40 pikë të grumbulluara.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-