Opoja.net

Liverpooli kërkon të kthehet te fitorja ndaj Burnleyt, formacionet zyrtare – Shaqiri nga minuta e parë

Liverpooli kërkon të kthehet te fitorja ndaj Burnleyt, formacionet zyrtare – Shaqiri nga minuta e parë

Liverpooli do të pres Burnleyn në kuadër të javës së 18-të të Ligës Premier.

The Reds nuk kanë fituar në katër ndeshjet e fundit, duke i kushtuar me rrëshqitje në pozitën e katërt.

Sulmuesit e Jurgen Klopp nuk kanë shënuar në tre ndeshjet e fundit.

Trajneri gjerman ka zgjedhur Xherdan Shaqiri për të luajtur nga minuta e parë, ndërsa me të do të jenë edhe Sadio Mane dhe Divock Origi.

Burnley do të luajë me Barnes e Wood në sulm. 


Liverpool: Alisson, Arnold, Fabinho, Matip, Robertson, Thiago, Wijnaldum, Chamberlain, Shaqiri, Mane, Origi.

Burnely: Pope; Lowton, Tarkowski, Mee, Taylor; Brady, Westwood, Brownhill, McNeil; Barnes, Wood.

Ronaldo në rrezik për ndeshjen ndaj Lazios

Opoja.net

7-vjetori i ndeshjes së parë të përfaqësueses së Kosovës në futboll

Opoja.net

3 gola në 10 minuta, City përforcon kreun dhe vazhdon me rekordet

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net