Liverpooli shënon edhe dy gola të shpejtë kundër Ajaxit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Liverpooli e ka treshifruar epërsinë ndaj Ajaxit.

Ishte fillimisht Nunez që realizoi për 0:2 në minutën e 49-të.

Tre minuta mëvonë, Elliot e trefishoi epërsinë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-