Lorik Emini: Është krenari të veshësh fanellën e Kosovës

Opoja.net Opoja.net Sport

Lork Emini është shprehur tejet i lumtur me pritjen që i është bërë tek Kombëtarja e Kosvoës.

Ai ka folur për eksperiencën e tij në ditët e para dhe për motivimin e tij për të përfaqësuar Kosovën.

Emini theksoi se është një krenari për të Kombëtare, 21 vjeçari tregoi se është duke mësuar nga selektori Challandes ku ka theksuar se Kosova dëshiron fitore ndaj San Marinos.

Më poshtë mund të ndiqni deklaratat e Eminit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-