Opoja.net

Lorik Emini: Është krenari të veshësh fanellën e Kosovës

Lork Emini është shprehur tejet i lumtur me pritjen që i është bërë tek Kombëtarja e Kosvoës.

Ai ka folur për eksperiencën e tij në ditët e para dhe për motivimin e tij për të përfaqësuar Kosovën.

Emini theksoi se është një krenari për të Kombëtare, 21 vjeçari tregoi se është duke mësuar nga selektori Challandes ku ka theksuar se Kosova dëshiron fitore ndaj San Marinos.

Më poshtë mund të ndiqni deklaratat e Eminit.

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend