Opoja.net

LVV e bindur në fitore, Kaltrina Salihu: Bashkë me listën fituese të asamblesë në Sharr

“Bashkë me listën fituese të asamblesë në Sharr u takuam sot”, kështu është titulluar shkrimi i Kandidatës nga radhët e LVV-së në Dragash, Kaltrina Salihu, takimin e parë e filluan me shumë vetbesim për fitore.

Vizioni ynë është i qartë, jemi në këtë garë për të fituar sot që të mirëqeverisim nesër, që të gjitha e të gjithë ta ndjejnë dorën e qeverisjes së tyre.

5445
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Jemi të vetëdijshëm për problematikat e sfidat me të cilat përballen çdo ditë qytetarët në lagjet e fshatrat e tyre. Do ta dëgjojmë secilin, do të bashkëbisedojmë me ta për zgjidhjet, e ç’është më e rëndësishmja do të qeverisim bashkë me ta e për ta.

Ne synojmë që për qytetarët, këto ditë fushate t’i shndërrojmë në ditët e ardhjes së shpresës e besimit se në Sharr mund dhe do të ndodhë ndryshimi.

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net

Vetëvendosje në Dragash merr mbështetje nga Ministra e Deputetë të Kosovës për zgjedhjet lokale!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto