Mahnitëse, shikoni se sa shpejt Porsche kap shpejtësinë 320 km në orë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Teknologji

Modeli i ri i Porsche me një motor 4.0 me 6 cilindra zhvillon 510 kuaj fuqi, derisa modeli i mëparshëm kishte 485 kuaj fuqi.

Edhe kësaj radhe, mbetet njëri nga automjetet më të mira në botën e veturave sportive.

Më poshtë mund ta shihni se sa shpejt kap shpejtësinë 320 km në orë

/GazetaSinjali/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-