Opoja.net

Majlinda Kelmendi mposhtet në gjysmëfinale, mbetet në garë për medaljen e bronztë

Majlinda Kelmendi nuk ka arritur të kalojë në finale të Grand Slamit që po mbahet në Tel Aviv, shkruan Sinjali Sport.

Kelmendi në gjysmëfinale është përballur kundër xhudistes nga Britania e Madhe, Chelsia Giles.

Gara ishte mjaft e vështirë e ku fituese arriti të dalë britanezja me Ippon.

Majlinda mbetet në garë për medaljen e bronztë.

Kurse, gjatë ditës së nesërme do të garojnë Akil Gjakova dhe Laura Fazliu.

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net