Opoja.net

Makina shkel biçiklistin në Prizren

Nuk janë të rralla rastet kur makinat shkelin biçiklistët dhe këmbësorët në Prizren.

Kështu, sot në mëngjes një makinë ka shkelur një biçiklist, i cili sipas një lexuesi të Indeksonline është i lënduar rëndë në kokë.

87
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Jusuf Gërvalla”, te semaforët afër Tregut të Gjelbër. /Indeksonline/

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto