Opoja.net

Makina shkel biçiklistin në Prizren

Kronika
Makina shkel biçiklistin në Prizren

Nuk janë të rralla rastet kur makinat shkelin biçiklistët dhe këmbësorët në Prizren.

Kështu, sot në mëngjes një makinë ka shkelur një biçiklist, i cili sipas një lexuesi të Indeksonline është i lënduar rëndë në kokë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Jusuf Gërvalla”, te semaforët afër Tregut të Gjelbër. /Indeksonline/

Aksident me të lënduar në Dragash

Opoja.net

20-vjeçari nga Prizreni pret gishtat në fabrikë

Opoja.net

Lëndohet një punëtor në Prizren, dërgohet në QKUK

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net