Man United dyfishon rezultatin ndaj “Spurs”, Fernandes ngrit gjithë stadiumin në këmbë me këtë gol

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester United e ka dyfishuar epërsinë në ndeshjen kundër Tottenham Hotspur.

Bruno Fernandes ka shënuar për 2:0 në minutën e 69-të të ballafaqimit, shkruan Demokracia.com.

Dueli po zhvillohet në “Old Trafford” dhe është i vlefshëm për javën e 12-të në Premierligë.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-