Manchester United synon Griezmann në janar, Barcelona mund të pranojë ofertën e anglezëve

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester United tashmë po lëviz për merkaton e janarit.

“Djajtë e Kuq”, siç raportohet nga “Daily Express”, po testojnë terrenin për Antoine Griezmann. Spanjolli ka një klauzolë pre 40 milionë euro që do të hyjë në fuqi në verë dhe duke pasur parasysh situatën që është krijuar, me francezin që aktivizohet gjithmonë rreth 30 minuta që Atletico Madrid të mos shlyejë detyrimet ndaj Barcelonës.

Barcelonë mund të pranojë ofertën e Manchester United.

The post Manchester United synon Griezmann në janar, Barcelona mund të pranojë ofertën e anglezëve appeared first on InfoShqip.com.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-