Manchester United triumfon në “Teatrin e Ëndrrave”, mposht mes spektaklit Liverpoolin

Opoja.net Opoja.net Sport

Manchester United ka arritur të mposhtë Liverpool-in në “Old Trafford” në kuadër të ndeshjes së tretë në Premier League, shkruan Demokracia.com.

Sancho e Rashford vendosen gjithçka në këtë ndeshje me dy gola për djajtë e kuq ndërsa për Liverpoolin shënoi Salah.

Për Unitedin kjo është fitorja e parë në tri ndeshje të zhvilluara në Premierligë, ndërsa Liverpooli mbetet ende pa fitore këtë edicion në kampionatin anglez.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Burimi i lajmit: Demokracia.com
- Reklama-
- Reklama-