Mbi 25 centimetra borë në Dragash, disa rrugë vështirë të kalueshme

Opoja.net Opoja.net Opoja

Reshjet e dendura të borës kanë përfshirë rajonin e Prizrenit. Vështirësi ka më shumë në rrugën Prizren-Dragash.

Me gjithë operimin e kontraktorëve, reshjet janë të pandërprera dhe në disa vende rruga është e rrezikshme.

Policia apelon tek vozitësit për pajisjet dimërore.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-