Mbreti i këngëve islame Adem Ramadani sjellë ilahinë ‘Zogu i Xhennetit’

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kultura

Ilahisti dhe mbreti i këngëve islame, Adem Ramadani, sot ka publikuar projektin e tij më të ri, ilahinë “Zogu i Xhennetit”, shkruan Radio Pendimi.Ilahia është publikuar në kanalin youtube.
Po ashtu, ilahinë mund ta dëgjoni edhe në faqën e Radio Pendimit në facebook:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-