Mbyllen pjesët e para në takimet Liverpool – West Ham dhe Brentford – Chelsea

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kanë përfunduar pjesët e para në dy takimet që po zhvillohen në kuadër të javës së 12-të në Premierligë.

Liverpooli ka mbyllur 45 minutat e para me epërsi 1:0 ndaj West Ham United në stadiumin “Anfield Road”, shkruan Demokracia.com.

Autor i golit të vetëm të fraksionit të parë të lojës ishte sulmuesi Nunez që dërgoi topin në rrjetë në minutën e 22-të.

Për dallim nga takimi në Liverpool, përballja tjetër mes Brentfordit dhe Chelseat nuk ka prodhuar gola në pjesën e parë.

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Armando Broja është duke u paraqitur nga minuta e parë për “Blutë”./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-