Mbyllet ndeshja, Ballkani humb por del me kokën lartë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Ballkani ka pësuar humbje nga Slavia Pragë 0:1 në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe njëherësh duke shuar gjitha ëndrrat për një kualifikim të mundshëm tutje në garat e Conference Leagues, shkruan Demokracia.com.

Përkundër kësaj humbjeje Ballkani del me kokën lart nga këto gara pasi në mënyrën më të mirë të mundshme e ka përfaqësuar futbollin kosovar në Evropë.

Ballkani një ndeshja pa u mbyll faza  e Grupeve është në vendin e fundit me 4 pikë të tubuara, derisa takimin e fundit e luan në Rumani kundër skuadrës së Clujt. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-