Mbyllet ndeshja, Manchester City eliminon Liverpoolin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester City ka kaluar tutje në EFL Cup të Anglisë, pasi e ka eliminuar Liverpoolin me rezultat 3:2, shkruan Demokracia.com.

Ndeshja ishte shumë interesante derisa drama e madhe u zhvillua në pjesën e dytë.

Në fraksionin e parë gjithçka ishte e barabartë duke u mbyll me rezultat 1:1. Në pjesën e dytë ndodhi spektakli ku u shënuan tre gola dhe atë në hark kohorë prej 15 minutave.

Ishte City që shënoi dy herë ndërsa Liverpooli një herë për t’u mbyllur ndeshja me rezultat 3:2. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-