Mbyllet ndeshja, Uruguai e Gana eliminohen, kualifikohen Portugalia e Korea e Jugut

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Fitorja  e Uruguait 20 ndaj Ganës nuk ka pasur aspak peshë pasi atë e ka bërë të pavlefshme fitorja  e Koresë së Jugut ndaj Portugalisë dhe që të dyja këto kombëtare kanë ecur tutje, shkruan Demokracia.com.

Aventurën në Katar 2022 e kanë mbyllur Uruguai e Gana dy kombëtare këto që janë llogaritur favorite para Koresë. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-