Mbyllet pjesa e parë Ballkani – Slavia, ky është rezultati

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kanë përfunduar 45 minutat e pjesës së parë të ndeshjes ndërmjet Ballkanit e Salavia Pragës që po zhvillohet në stadiumin “Fadi Vokrri”, shkruan Demokracia.com.

Pas fraksionit të parë rezultati është i barabartë 0:0. Ballkani po luan mirë, por duket se presioni është më i madh i Slavias që po e kërkon me ngulm fitoren, por deri tash përveç disa gjysmërasteve, nuk ka rrezikuar edhe shumë.  /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-