Mbyllet pjesa e parë Portugalia – Gana, ky është rezultati

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kanë përfunduar 45 minutat e pjesës së parë ndërmjet Portugalisë e Ganës, shkruan Demokracia.com.

Rezultati pas fraksionit të parë është 0:0.

Ronaldo arriti në minutën e 31-të të shënojë gol, por gjyqtarët e anuluan atë. /Demokracia.com

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-