Opoja.net

Mbytet një goran në Durrës

Një person nga Kosova ka humbur jetën sot në Durrës, rreth orës 16:15.

Sipas dëshmitarëve ai është gjetur pa shenja jete nga një i ri dhe ishte dërguar në breg me ndihmën e pushuesve të tjerë.

Mësohet se viktima është një 77-vjeçar nga Gora e Dragashit.

Sipas pushuesve, Policia dhe Ndihma e Parë kishin arritur pas 30 minutave në vend ngjarje.

Ndërkaq, që nga fillimi i këtij sezoni turistik, në plazhet në Shqipëri kanë humbur jetën në det disa persona/Telegrafi/

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

​Paraburgim ndaj dy të dyshuarve që e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net