Me anë të zërit të lartë të muzikës, ai largon të gjithë borën nga vetura

Opoja.net Opoja.net Kuriozitete

Muzika nuk është vetëm për shpirtin, frymëzimin dhe rekreacionin.

Mund të jetë çuditërisht e dobishme në disa punë të përditshme, të tilla si pastrimi i një makine me borë.

Po sikur të përdorësh një furçë për të hequr dëborën ditë pas dite ajo bëhet e mërzitshme, apo jo?

Dhe një burrë me sa duket gjeti një mënyrë interesante për të pastruar borën nga makina e tij.

Atë ai e bëri me anë të zërit të lartë të muzikës, dhe kështu ai e largon të gjithë borën. /Telegrafi/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-