Me plotë intenzitet po vazhdon projekti “Sofra e Ramazanit” nga Shoqata “Bereqeti” dega në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Shoqata humanitare bëmirëse “Bereqeti” dega në Dragash, me plote intenzitet po vazhdon me projektin “Sofra e Ramazanit” edhe pse qe sa kohë ka perfunduar zyrtarishtë.

Sot me date:08.05.2020 është bërë shpërndarja e kontigjentit të radhës nga koordinatori Xhafer ef. Fejziu familjeve që janë në nevojë. Allahu i Gjithefuqishem i shpërbleftë mirëberësit dhe ua bëftë kabull kontributet.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-