Mërgim Berisha realizon një gol të bukur në duelin ndaj Kasimpasa

Opoja.net Opoja.net Sport

Mërgim Berisha ka realizuar golin e parë me fanellën e Fenerbahces, raporton Sinjali Sport.

Sulmuesi kosovar ka zhbllokuar rezultatin në duelin ndaj Kasimpasas.

Berisha me një goditje e cila u devijua, kaloi në epërsi skuadrën e Fenerit në minutën 16-të.

Për Kasmpasan nga fillimi po luan edhe reprezentuesi kosovar, Florent Hadergjonaj.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-