Opoja.net

Messi i hapur të transferohet në Amerikë

Messi i hapur të transferohet në Amerikë

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka thënë se është i hapur që të transferohet në ligën MLS të ShBA-së.

“Unë gjithmonë kam thënë se do të doja të shijoja përvojën e të jetuarit në SHBA, të përjetoja atë ligë dhe jetë, por nëse ndodh apo jo nuk e di”, ka thënë Messi në intervistë për “La Sexta”.

Por ai ka shtuar se vendimin për lëvizjen e radhës do ta marrë vetëm pas përfundimit të stinorit.

Kur dhe ku do të zhvillohet finalja mes Chelseat dhe Manchester Cityt?

Opoja.net

Ndryshojnë rregullat për Euro 2020

Opoja.net

Vojvoda i sjellë 3 pikë të arta Torinos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net