Mevludin Krasniqi: Llapi nuk duron ‘bisht sakice’

Merlinda Guraj Merlinda Guraj Opoja

Anëtari i Nismës Socialdemokrate, Mevludin Krasniqi, ka postuar në profilin e tij në Facebook një fotografi të një sëpate, me mbishkrimin “Llapi s’gabon…bisht sakice s’duron.”

Duket se anëtarit të Nismës Socialdemokrate nga Dragashi nuk i pëlqen që Lëvizja Vetëvendosje t’i fitojë zgjedhjet lokale në Podujevë, pasiqë postimi i tij aludon në disa biseda zgjedhore ku kandidati i LVV për kryetar të kësaj komune, Shpejtim Bulliqi, në prani edhe të liderit Albin Kurti, kishte përmendur “bishtat e sakicës”.

Kjo është fotografia që Krasniqi ka postuar në Facebook:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-