Opoja.net

“Mia” është hiti më i ri nga Andi, Hiphop artisti nga qyteti i Dragashit

Opoja
“Mia” është hiti më i ri nga Andi, Hiphop artisti nga qyteti i Dragashit

Hiphop artisiti më i popullarizuar, Andi Spahija, ka publikuar sonte projektit më të ri muzikor, i cili e ka quajtur “Mia”, shkuran Opoja.net.

Në këtë projekt muzikor, Andi, ka treguar për Portalin Opoja.net se hiti i tij duhet të titullohet “Mia” që në domëthenie të kësaj, tregon një storie dashurie.

Andi është i njohur shumë për muzik hiphop dhe ka fituar besimin e shumë adhuruesve të këtij zhandri, jo vetëm në qytetin e tij por edhe më gjërë duke e mbuluar krejtë Kosovës e deri në diasporën tanë andej ku ka shqiptarë.

Më poshtë e keni hitin e ri mos harroni ta shpërndani:

Loading...

Mos i humb

Aktivitetet e Drejtorisë së Arsimit në Dragash me Caritasin Zviceran (CaCH) në kuadër të projektit SHPRESE të cilat ndërlidhen drejtpërdrejtë me klasat para fillore

Opoja.net

Rrokulliset kombi në rrugën Dragash – Brod

Opoja.net

Dragash: Qe tri vjet 15 fshatra presin ujësjellësin, shkaktarë problemet me tender

Opoja.net

Mbahën garat e fizikanëve të rinj në Dragash

Opoja.net

Ferma e deleve në fshatin Pllajnik të komunës së Dragashit

Opoja.net

Kompania MEKA, në 28-të vjetorin e themelimit ekzekuton pagën e 14-të për punëtorët

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net