Milan – Fiorentina, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Milani dhe Fiorentina kanë publikuar 11-shet me të cilat do ta nisin takimin e javës së 15-të në Serie A.

Stadiumi “San Siro” në qytetin e modës hap dyert e këtij takimi që nis nga ora 18:00, shkruan Demokracia.com.

“Kuqezinjtë” kanë 30 pikë në pozitën e tretë. Fiorentina është e 10-ta me 19 pikë.

Formacionet zyrtare:

Milan:

Fiorentina:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-