Milani drejt kualifikimit tutje, ia shënon edhe golin e tretë Salzburgut

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Milani e ka shënuar edhe golin e tretë për 3:0 në ndeshjen kundër Salzburgut.

Golin e tretë për “Rossonerët” e ka realizuar Olivier Giroud duke e regjistruar golin e dytë personal në këtë takim, shkruan Demokracia.com.

Kjo përballje po luhet në “San Siro” dhe i takon Grupit E në Ligën e Kampionëve.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-