Opoja.net

Milot Rashica, më i vlerësuari në fitoren e Werderit

Milot Rashica, më i vlerësuari në fitoren e Werderit

Milot Rashica bëri një paraqitje të shkëlqyeshme në fitoren e Werder Bremenit ndaj Eintracht Frankfurtit 2:1.

Rashica dhuroi një asist në golin e barazimit dhe pati impakt të jashtëzakonshëm në këtë fitore.

Ai luajti për 86 minuta, kurse nga “WhoScored” u vlerësua me notën më të lartë nga të gjithë, 8.2.

Me notë të njëjtë u vlerësua edhe autori i golit të fitores, Sargent.

Image

Challandes: Unë nuk dorëzohem kurrë, e respektoj shumë Kosovën

Opoja.net

Çfarë po ndodh me Messin, nuk ka shënuar në “El Clasico” që nga largimi i Ronaldos në vitin 2018

Opoja.net

Statistikat e ndeshjeve të fundit Real Madrid-Barcelona

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net