Morgan paralajmëron kalimin e Ronaldos te skuadra e madhe evropiane

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester United njoftoi këtë të martë për shkëputjen e kontratës me Cristiano Ronaldon.

Pas shkëputjes së kontratës, sulmuesi portugez nga tani ka mbetur edhe lojtar i lirë.

Derisa pritet të mësohet e ardhmja e tij, tashmë kanë filluar edhe spekulimet rreth saj.

Piers Morgan, gazetari që realizoi intervistën “bombë” me Ronaldon javë më parë, ka bërë një postim në “Twitter” që gjithashtu ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

“Koha për Fazën 2”, ka shkruar Morgan, teksa ka publikuar një fotografi me 37-vjeçarin.

Fotografia është e shkëputur nga një intervistë e mëhershme, kur Morgan ia kishte dhuruar Ronaldos një fanellë të personalizuar të Arsenalit.

Morgan njihet si tifoz i flaktë i klubit londinez.

Ndërkohë po flitet edhe për një rikthim të mundshëm të portugezit te Real Madrid./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-