Muriqi starton për Lazion

Opoja.net Opoja.net Sport

Vedat Muriqi do të startojë për Lazion në ndeshjen e sontme në Kupën e Italisë ndaj Udineses.

Ndeshja zhvillohet në Stadio Olimpico me fillim nga ora 17:30 dhe është e vlefshme për 1/8 e finales së Coppa Italia.

Vedat Muriqi pas shumë kohësh do të startojë për ekipin italian, shkruan Gazeta Express.

Qendërsulmuesi kosovar në katër ndeshjet e fundit të Lazios nuk e zhvilloi asnjë minutë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-