Namazi i Bajramit në gjamin e Bresanës – Foto

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Me një organizim të veqant u bë falja e namazit te bajramit në fshatin Bresanë të gjamia e re:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-