Opoja.net

Ndërron jetë Fari Piraj, komandati i Njësitit të Zjarrfikësve, kryetari Shabani ngushëllon familjarët

Opoja
Ndërron jetë Fari Piraj, komandati i Njësitit të Zjarrfikësve, kryetari Shabani ngushëllon familjarët

Ka ndërruar jetë komandanti i i Njësitit Profesional të Zjarrfikësve dhe Shpëtimit, Fari Piraj. Kryetari i komunës së Dragashit, Shaban Shabani, përmes një telegrami, u ka shprehur ngushëllime familjarëve të të njderit.

“Me dhembje të madhe e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të Komandantin të Njësitit Profesional të Zjarrfikësve dhe Shpëtimit- Fari Piraj. Në emrin tim dhe të strukturave komunale në Dragash i shpreh ngushëllime të sinqerta familjes Piraj, të afërmve dhe kolegëve të të ndjerit. Fariu u prehtë në paqe!”, thuhet në telegramin e dërguar nga kryetari Shaban Shabani.

 

Kompania “Meka Halal Food” ekzekuton rrogën e 14-të për punëtorët

Opoja.net

Shkeljet në tenderin e Komunës së Dragashit për ambulancë

Opoja.net

Ish Kampioni botës , Enver Idrizi nga Amerika ia bëson shëndetin Dr.Hatim Baxhakut kirurgut Opojarë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net