Ndërron jetë profesori prizrenas Nexhmedin Ramadani

Opoja.net Opoja.net Opoja

Në Prizren ka ndërruar jetë Nexhmedin Ramadani, profesor i Gjuhës Angleze.

Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e tij, por edhe Partia Fjala, në rrjetet sociale, duke shprehur ngushëllimet e tyre.

Prof. Ramadani ka qenë kryetar i shoqatës për mbrojtjen e zogjve dhe natyrës “Finch”.

Në vitin 2017 ishte kandidat për deputet nga Partia Fjala në zgjedhjet e vitit 2017 dhe kandidat për kryetar të komunës së Prizrenit në zgjedhjet e vitit 2017.

Njoftohet se varrimi bëhet sot me datë 04.12.2019 (e Mërkure) me namazin e drekës.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-