Opoja.net

Ndërron jetë profesori prizrenas Nexhmedin Ramadani

Opoja
Ndërron jetë profesori prizrenas Nexhmedin Ramadani

Në Prizren ka ndërruar jetë Nexhmedin Ramadani, profesor i Gjuhës Angleze.

Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e tij, por edhe Partia Fjala, në rrjetet sociale, duke shprehur ngushëllimet e tyre.

Prof. Ramadani ka qenë kryetar i shoqatës për mbrojtjen e zogjve dhe natyrës “Finch”.

Në vitin 2017 ishte kandidat për deputet nga Partia Fjala në zgjedhjet e vitit 2017 dhe kandidat për kryetar të komunës së Prizrenit në zgjedhjet e vitit 2017.

Njoftohet se varrimi bëhet sot me datë 04.12.2019 (e Mërkure) me namazin e drekës.

Loading...

Mos i humb

Ujku shfaqet në një fshat të Dragashit, afër rrugës ku kalojnë nxënësit

Opoja.net

Kryetari Shabani ka nënshkruar një marrëveshje me Caritasin Zviceran për promovimin e prodhimtarisë bujqësore në Komunën e Dragashit

Opoja.net

Shkollat e Dragashit janë paisur me Laptop dhe Projektor!

Opoja.net

Piraj: Suksesi i biznesit i garantuar kur punëtorët janë të kënaqur

Opoja.net

Aktivitetet e Drejtorisë së Arsimit në Dragash me Caritasin Zviceran (CaCH) në kuadër të projektit SHPRESE të cilat ndërlidhen drejtpërdrejtë me klasat para fillore

Opoja.net

Rrokulliset kombi në rrugën Dragash – Brod

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net