Ndeshja ShBA – Uells përmbyll ditën e dytë të Botërorit, formacionet startuese

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kombëtarja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ajo e Uellsit kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes që përmbyll ditën e dytë të Kupës së Botës “Katar 2022”.

Kjo sfidë do të luhet sonte me fillim nga ora 20:00 në stadiumin “Ahmad Bin Ali” në Al Rayyan, shkruan Demokracia.com.

Ballafaqimi mes ShBA-së dhe Uellsit i takon Grupit B në Kampionatin Botëror.

Formacionet zyrtare:

SHBA:

Uells:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-