“Ndizet” sfida mes Juventusit dhe PSG-së, shënohet goli i tretë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Paris Saint-Germaini ka kaluar sërish në epërsi 1:2 në ndeshjen kundër Juventusit.

Nuno Mendes ka realizuar golin e dytë për parisienët në minutën e 69-të të përballjes, shkruan Demokracia.com.

Sfida po zhvillohet në “Allianz Stadium” dhe është në kaudër të Grupit H.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-