Opoja.net

Ndryshon moti tërësisht, Dragashi mbulohet nga bora

Opoja
Ndryshon moti tërësisht, Dragashi mbulohet nga bora

Pas ditëve të nxehta e me diell, sonte janë rikthyer reshjet e borës.

Përpos që bora ka rifilluar thuajse në gjithë Kosovën, Dragashi veçse po mbulohet brenda pak minutave.

Edhe sipas meterologëve java e parë e pranverës do të fillojë me kushte tjera metereologjike, ku do të ketë reshje kohë pas kohe të shiut dhe borës.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -4 deri në 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-12 gradë Celsius.

Loading...

Mos i humb

Bresana gjatë “Orës Policore” (Foto)

Opoja.net

Dr.Nuridin Ahmeti: Dokumenti sekret austro-hungarez për Opojën dhe Lumën i 1913-tës

Opoja.net

Pas tre jave fillon muaji i shenjtë i Ramazanit

Opoja.net

Piraj: Unë s’mund të mbaj ‘Porsche’ e të mos i paguaj punëtorët

Opoja.net

Prej vendimit për kufizim të lëvizjes në Dragash është arrestuar vetëm një person për narkotikë

Opoja.net

Shoqata humanitare “Opoja” ndajnë 20 pako ushqimore për familjet nevojtare në trevën e Opojës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net