Opoja.net

Në ditë tejet të ftohta, Dragashi ka 72 orë pa energji elektrike (Foto)

Dragashi prej tri ditësh është me mungesë të energjisë elektrike.

Banorët e kësaj ane nuk kanë zgjidhje tjetër as për të mbushur bateritë e telefonave mobil vetëm e vetëm të mblidhen tek një restaurant dhe t’i mbushin ata përmes gjeneratorëve, shkruan Indeksonline, përcjellë Opoja.bet.

91
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Disa nga banorët madje nuk kanë se me çfarë të ngrohen në mungesë të ngrohjes me energji elektrike.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto