Në ditë tejet të ftohta, Dragashi ka 72 orë pa energji elektrike (Foto)

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Dragashi prej tri ditësh është me mungesë të energjisë elektrike.

Banorët e kësaj ane nuk kanë zgjidhje tjetër as për të mbushur bateritë e telefonave mobil vetëm e vetëm të mblidhen tek një restaurant dhe t’i mbushin ata përmes gjeneratorëve, shkruan Indeksonline, përcjellë Opoja.bet.

Disa nga banorët madje nuk kanë se me çfarë të ngrohen në mungesë të ngrohjes me energji elektrike.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe: , ,
- Reklama-
- Reklama-