Opoja.net

Në Shqipëri edhe 8 raste të dyshuara me koronavirus dolën negative

Shqipëria
Në Shqipëri edhe 8 raste të dyshuara me koronavirus dolën negative

Në Shqipëri nuk ka ende një rast të konfirmuar zyrtarisht me koronavirus.

Deri mbrëmjen e djeshme janë testuar 8 raste, por kanë rezultuar negative.

Çdo linjë e udhëtarëve monitorohet dhe deri tani janë vlerësuar 4700 udhëtarë, informon ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë.

Besimtari mysliman rrëfen historinë e rëndë: Ia nxorën nënën me Covid dhe ia çuan në morg, i biri e gjeti me pulsin që i rrihte

Opoja.net

Koronavirusi në Shqipëri, Rama: Nuk do të mbyllim kufijtë

Opoja.net

Njerëzit dalin në rrugë pas tërmetit në Shqipëri

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net