Në xhaminë e Bresanës fillon mësim besimi fetarë

Opoja.net Opoja.net Opoja

ME ENTUZIAZËM FËMIJËT TANË FILLUAN MËSIMIN NË MEJTEP

Pas një pauze të gjatë, që disa javë filluam mësimin edhe në mejtep. Shpresojmë se nuk do t’na mungojë suksesi. Zoti xh.sh. i ruajttë fëmijët tanë dhe ju dhashtë shëndet.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-