Nga e hëna rifillon puna në Minierën e Artanës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Sindikata e Pavarur e Minierave me Flotacion Kishnicë dhe Artanë, ka njoftuar se nga e hëna do të rifillojë puna.

Kështu kanë bërë të ditur kjo sindikatë përmes një njoftimi në Facebook.

“Lajmërim: Lajmërohen punëtorët e Minierës së Artanës prej ditës së hënë dat: 19.12.2022 do të rifilloj puna”, thuhet në njoftimin e kësaj sindikate.

Lajmërim:Lajmërohën punëtorët e Minierës së Artanës prej dites së hënë dat: 19.12.2022 do të rifilloj puna .

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-