Nis me zjarr pjesa e dytë, penallti për Anglinë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Anglia ka barazuar rezultatin pas vetëm 4 minutave lojë nga pjesa e dytë, shkruan Demokracia.com.

Ka qenë Saka që është penguar në zonë, derisa nga pika e bardhë ka shënuar Kane për rezultatin 1:1.  /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-