Një femër tenton të vetëvritet për shkaqe shëndetësore në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një femër ka tentuar të vetëvritet për shkak të disa problemeve shëndetësore dje rreth orës 07:00 në rrugën “Faik Konica” në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali.

Viktima ka tentuar të vetëvritet duke e prerë parakrahun e dorës së saj.

Burimet e njëjta të Sinjalit brenda policisë bëjnë të ditur se e njëjta është dërguar në emergjencë dhe është liruar në shtëpi pas trajtimit mjekësor.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-