Opoja.net

Një femër tenton të vetëvritet për shkaqe shëndetësore në Prizren

Një femër tenton të vetëvritet për shkaqe shëndetësore në Prizren

Një femër ka tentuar të vetëvritet për shkak të disa problemeve shëndetësore dje rreth orës 07:00 në rrugën “Faik Konica” në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali.

Viktima ka tentuar të vetëvritet duke e prerë parakrahun e dorës së saj.

Burimet e njëjta të Sinjalit brenda policisë bëjnë të ditur se e njëjta është dërguar në emergjencë dhe është liruar në shtëpi pas trajtimit mjekësor.

Një muaj paraburgim për prizrenasin që u prezantua rrejshëm se ishte sigurim i Kuvendit

Opoja.net

Dhuna në familje/ Burri rrah gruan në Dragash

Opoja.net

Tenton të vetëvritet një vajzë në Dragash, i shkruan letër babait të saj

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net