Opoja.net

Një mace lind me dy fytyra në Amerikë (VIDEO)

Një familje në Oregon u befasua kur gjeti që një nga kotelet e tyre të porsalindura kishte dy fytyra. Ata po i thërrasin kotelet Biscuits dhe Gravy – ose thjesht ‘Biscuits ‘ për pak kohë.

Kotelja mund të hajë me secilën gojë dhe ndonjëherë mjaullin me njërën gojë ndërsa ha me tjetrën, njofton Klan Kosova.

264
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Jetëgjatësia për këto lloj mace është zakonisht shumë e shkurtër, por familja është optimiste.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto